SI
Show menu

Kontakti

Sedež podjetja

Naslov Telefon / Faks E-pošta
Spodnja Rečica 77, 3270 Laško +386 (0)3 734 45 00 / +386 (0)3 734 46 18 info@fragmat.si

Vodstvo

Naziv Telefon E-pošta
Rok Žgajnar, direktor +386 (0)3 734 45 00 rok.zgajnar@fragmat.si
Gregor Krajnik, direktor +386 (0)3 734 45 00 gregor.krajnik@fragmat.si
Dušan Žužek, direktor +386 (0)3 734 45 00 dusan.zuzek@fragmat.si

Komerciala

Naziv Telefon E-pošta
Gregor Krajnik, direktor +386 (0)41 608 246 gregor.krajnik@fragmat.si

Tehnične informacije

Naziv Telefon E-pošta
Janez Stražiščar +386 (0)1 54 22 383 janez.straziscar@fragmat.si

Gradbeni program - Slovenija

Naziv Telefon E-pošta
Mirjana Kristarič, vodja prodaje +386 (0)41 631 516 mirjana.kristaric@fragmat.si
Anton Randl, Z Slovenija, komercialist na terenu +386 (0)41 756 838 anton.randl@fragmat.si
Simon Jazbec, JV Slovenija, komercialist na terenu +386 (0)41 756 841 simon.jazbec@fragmat.si
Miran Mlinarič, SV Slovenija, komercialist na terenu +386 (0)41 719 676 miran.mlinaric@fragmat.si
Rok Korenjak, Hidroizolacije, produktni komercialist +386 (0)41 223 484 rok.korenjak@fragmat.si
Primož Perko, Termoizolacije, produktni komercialist +386 (0)40 654 487 primoz.perko@fragmat.si
Janez Stražiščar, XPS, produktni komercialist +386 (0)41 544 610 janez.straziscar@fragmat.si
Sprejem naročil Laško:
+386 (0)3 73 44 554
+386 (0)3 73 44 555
+386 (0)3 73 44 548
+386 (0)41 756 837
+386 (0)41 659 005

Ljubljana:
+386 (0)1 52 11 027
+386 (0)1 52 11 028
+386 (0)31 665 383
+386 (0)31 781 652

Gradbeni program - Izvoz

Naziv Telefon E-pošta
Aleksander Metlika, vodja prodaje +386 (0)51 315 344 aleksander.metlika@fragmat.si
Marjetka Pertinač, vodja ključnih kupcev +386 (0)41 659 007 marjetka.pertinac@fragmat.si
Ivan Jazbec , vodilni komercialist +386 (0)41 659 010 ivan.jazbec@fragmat.si

Program embalaža

Naziv Telefon E-pošta
Gregor Zabukošek, vodja prodaje +386 (0)51 652 077 gregor.zabukosek@fragmat.si
Tomaž Dobravec, komercialist +386 (0)51 315 343 tomaz.dobravec@fragmat.si
Sprejem naročil +386 (0)3 73 44 566 +386 (0)3 73 44 567
+386 (0)3 73 44 651

Industrijska prodajalna (delovni čas: ponedeljek - petek med 08.00 in 13.00 uro)

Naziv Telefon E-pošta
Industrijska prodajalna +386 (0)3 734 45 65 info@fragmat.si

Skladišče in logistika

Naziv Telefon E-pošta
Andrej Francelj, vodja logistike in skladišč +386 (0)51 374 736 andrej.francelj@fragmat.si
Klara Mrvar, skladiščnik +386 (0)31 264 605 klara.mrvar@fragmat.si

Marketing

Naziv Telefon E-pošta
Metka Mavri, vodja marketinga +386 (0)3 73 44 540 metka.mavri@fragmat.si
VAŠ PARTNER
Blagovna znamka FRAGMAT, pojem kakovosti in tradicije.
Več informacij
TRADICIJA
Z razvojem novih programov in novih tehnologij smo zgradili uspešne blagovne znamke.
Več informacij
KAKOVOST
Delujemo v skladu s smernicami vzpostavljenega in certificiranega sistema vodenja.
Več informacij
OKOLJE
Usmerjeni smo v obvladovanje zakonodajnih zahtev ter zmanjševanje naših vplivov na okolje.
Več informacij