Tehnična podpora

Pokličite nas in odgovorili bomo na vaša vprašanja.

POTREBUJETE POMOČ STROKOVNJAKA?

PROJEKTANTI/ ARHITEKTI/ APLIKATIVNE REŠITVE

+386 (0)41 544 610 janez.straziscar@fragmat.si

HIDROIZOLACIJE

+386 (0)41 22 484 rok.korenjak@fragmat.si

TERMOIZOLACIJE

+386 (0)40 654 487 primoz.perko@fragmat.si

PLOSKOVNO OGREVANJE

+386 (0)51 315 344 aleksander.metlika@fragmat.si

EMBALAŽA IN TEHNIČNI IZDELKI

+386 (0)51 337 645 matic.jelenko@fragmat.si

ZA VEČ INFORMACIJ POKLIČITE NAŠO TEHNIČNO SLUŽBO

+386 (0)41 544 610

ALI NAM PIŠITE

tehn.info@fragmat.si

Podjetje // Kontakt

Sedež podjetja

 

FRAGMAT TIM d.o.o.

Spodnja Rečica 77

3270 Laško

T:+386 (0)3 734 45 00

F:+386 (0)3 734 46 18

info@fragmat.si

Pokaži na zemljevidu >>

Gradbeni program – domači trg

 

Janez Stražiščar, aplikativne rešitve +386 (0)41 544 610 tehn.info@fragmat.si
janez.straziscar@fragmat.si
Rok Korenjak, hidroizolacije +386 (0)41 223 484 rok.korenjak@fragmat.si
Simona Ahačič, hidroizolacije +386 (0)41 659 006 simona.ahacic@fragmat.si
Gašper Kačič, hidroizolacije +386 (0)31 731 121 gasper.kacic@fragmat.si
Primož Perko, termoizolacije +386 (0)40 654 487 primoz.perko@fragmat.si
Anton Randl, Z Slovenija +386 (0)41 756 838 anton.randl@fragmat.si
Amir Duračak, JV Slovenija +386 (0)31 837 006 amir.duracak@fragmat.si
Miran Mlinarič, SV Slovenija +386 (0)41 719 676 miran.mlinaric@fragmat.si
Igor Brečko, izvedba +386 (0)41 659 003 igor.brecko@fragmat.si
Mirjana Kristarič, vodja prodaje +386 (0)41 631 516 mirjana.kristaric@fragmat.si
Sprejem naročil Laško:
+386 (0)3 73 44 554
+386 (0)3 73 44 555
+386 (0)3 73 44 548
+386 (0)41 756 837
+386 (0)41 659 005
F:+386 (0)3 73 44 563
Ljubljana:
+386 (0)1 52 11 028
+386 (0)31 665 383
F:+386 (0)1 52 48 694

Gradbeni program – izvoz

 

Aleksander Metlika, vodja prodaje +386 (0)51 315 344 aleksander.metlika@fragmat.si
Klemen Žefran, vodja ključnih kupcev +386 (0)31 733 608 klemen.zefran@fragmat.si

Embalaža in tehnični izdelki

 

Matic Jelenko, vodja prodaje +386 (0)51 337 645 matic.jelenko@fragmat.si
Gregor Zabukošek, vodja ključnih kupcev +386 (0)51 652 077 gregor.zabukosek@fragmat.si
Simona Ožek, komercialist +386 (0)31 322 035 simona.ozek@fragmat.si
Katja Goluh, komercialist +386 (0)3 73 44 567 katja.goluh@fragmat.si
Sprejem naročil +386 (0)3 73 44 566
+386 (0)3 73 44 567
+386 (0)3 73 44 651

Marketing

 

Ruža Podbregar +386 (0)3 73 44 575 ruza.podbregar@fragmat.si

Vodstvo

 

Rok Žgajnar, direktor +386 (0)3 734 45 00 rok.zgajnar@fragmat.si
Gregor Krajnik, direktor +386 (0)3 734 45 00 gregor.krajnik@fragmat.si
Dušan Žužek, direktor +386 (0)3 734 45 00 dusan.zuzek@fragmat.si